گیاهی ترین SEO Pooyan! UIgloo PSoy

سیستم مدیریت محتوا وردپرس

وردپرس برای راه‌­اندازی یک وب‌سایت سیستم‌­های مدیریت محتوای متعددی دراختیار می باشند که بعضی از آن­ها نسبت به سایر برتری­‌هایی دارا هستند , وردپرس یک سیستم مدیر محتوا متشکل از قالب­‌ها و پوسته­‌های مضاعف متنوع است که به طور مجانی در مشت یوزرها قرار می­‌گیرد , شما با به کارگیری از این سیستم فارغ از داشتن مهارت در برنامه‌­نویسی می‌­تونید تارنما خویش را فعال‌ساز‌ی فرمایید .

دو شیوه برای ساخت وب سایت موجود است که شما به‌دلخواه می­‌توانید از آن‌­ها به کارگیری فرمایید . روش اول سیستم‌های مدیر محتوا ( CMS ) و روش دوم پباده سازی و برنامه­‌نویسی است .

وردپرس سیستم مدیریت محتوا وردپرس سیستم مدیریت محتوا وردپرس            1
p-gh.ir

سیستم مدیریت محتوا وردپرس


همان‌طور که قبل‌تر اشاره شد , سایت­‌ها برای رئیس به دو گونه بخش‌­بندی می‌­شوند : یکی از سایت­‌های استاتیک یا این که ایستا و دوم سایت‌های داینامیک یا این که پویا . سایت‌های استاتیک ( ایستا ) به طور معمول با زبا­ن‌های HTML , CSS تولید می شوند و هزینه کمتری نسبت به سایت‌های داینامیک ( پویا ) برای تولید دارا‌هستند . در شرایطی که می خواهید تفاوت در میان سایت‌های استاتیک و داینامیک را بدانید این کلیپ را مسلما ملاحظه کنید .
برای فعال سازی وب‌سایت میتوانید بوسیله نرم‌افزارهای متفاوتی تارنما خودتان را فعال‌ساز‌ی فرمائید . در دانش پباده سازی و فعال‌ساز‌ی وب‌سایت برای پیاده‌سازی یک وب‌سایت می بایست کدهایی متن شود . به‌عنوان‌مثال در لهجه html برای این‌که یک تصویر در یک کاغذ اینترنت در اختیار بگذاریم بایستی کد img src را در کدهای آن برگه قرار می‌دادیم وردپرس .

این مطالب را نیز ببینید !

ajax search pro Ajax Search Pro 4.19.1 کاملا فارسی شده Ajax Search Pro 310x165

Ajax Search Pro 4.19.1 کاملا فارسی شده

Ajax Search Pro کاملا فارسی شده برای اولین بار در دنیا Ajax Search Pro یک …

دیدگاهتان را بنویسید