" />
گیاهی ترین SEO Pooyan! UIgloo PSoy

سیستم مدیریت محتوا وردپرس

وردپرس برای راه‌­اندازی یک وب‌سایت سیستم‌­های مدیریت محتوای متعددی دراختیار می باشند که بعضی از آن­ها نسبت به سایر برتری­‌هایی دارا هستند , وردپرس یک سیستم مدیر محتوا متشکل از قالب­‌ها و پوسته­‌های مضاعف متنوع است که به طور مجانی در مشت یوزرها قرار می­‌گیرد , شما با به کارگیری از این سیستم فارغ از داشتن مهارت در برنامه‌­نویسی می‌­تونید تارنما خویش را فعال‌ساز‌ی فرمایید .

دو شیوه برای ساخت وب سایت موجود است که شما به‌دلخواه می­‌توانید از آن‌­ها به کارگیری فرمایید . روش اول سیستم‌های مدیر محتوا ( CMS ) و روش دوم پباده سازی و برنامه­‌نویسی است .

وردپرس سیستم مدیریت محتوا وردپرس سیستم مدیریت محتوا وردپرس            1
p-gh.ir

سیستم مدیریت محتوا وردپرس


همان‌طور که قبل‌تر اشاره شد , سایت­‌ها برای رئیس به دو گونه بخش‌­بندی می‌­شوند : یکی از سایت­‌های استاتیک یا این که ایستا و دوم سایت‌های داینامیک یا این که پویا . سایت‌های استاتیک ( ایستا ) به طور معمول با زبا­ن‌های HTML , CSS تولید می شوند و هزینه کمتری نسبت به سایت‌های داینامیک ( پویا ) برای تولید دارا‌هستند . در شرایطی که می خواهید تفاوت در میان سایت‌های استاتیک و داینامیک را بدانید این کلیپ را مسلما ملاحظه کنید .
برای فعال سازی وب‌سایت میتوانید بوسیله نرم‌افزارهای متفاوتی تارنما خودتان را فعال‌ساز‌ی فرمائید . در دانش پباده سازی و فعال‌ساز‌ی وب‌سایت برای پیاده‌سازی یک وب‌سایت می بایست کدهایی متن شود . به‌عنوان‌مثال در لهجه html برای این‌که یک تصویر در یک کاغذ اینترنت در اختیار بگذاریم بایستی کد img src را در کدهای آن برگه قرار می‌دادیم وردپرس .

این مطالب را نیز ببینید !

betheme BeTheme 21.7.7 – قالب بی تم فارسی پوسته وردپرس BeTheme P Gh

BeTheme 21.7.7 – قالب بی تم فارسی پوسته وردپرس

یکی از حرفه‌ای ترین و کاربردی ترین قالب های دنیای وردپرس قالب بی تم است …

دیدگاهتان را بنویسید